Kategoria

Gry

Syberia – recenzja gry

W związku z tym, że dopiero co skończyłam mój Let’s Play Syberii na YouTubie (tutaj zapraszam do obejrzenia), postanowiłam napisać jej recenzję.

.

syberia-walkthrough-barrockstadt-university

.

Jest to francuska gra przygodowa typu point & click, zaprojektowana przez Benoîta Sokala i wydana 18 czerwca 2002 roku przez firmę Microïds. W Polsce wydana została tego samego roku przez firmę Cenega. Pojawiła się na platformach Windows, PlayStation 2, Xbox, Nintendo DS oraz Playstation 3. Xbox 360.

Czytaj dalej

Pyrkon – mini relacja

Kto śledzi mój fanpage na facebooku zapewne wie już, że tydzień temu byłam na Pyrkonie.

Pyrkon jest to ogólnopolski festiwal miłośników fantastyki, który odbywa się w Poznaniu regularnie od 16 lat, a liczba uczestników rośnie w zastraszającym tempie. W tym roku szacuje się ilość wszystkich uczestników na około 38 tysięcy.

Ja osobiście jeżdżę na różne konwenty i festiwale od 2010 roku, jak na razie byłam na około trzydziestu, ale nigdy dotąd na tak ogromnym. Muszę przyznać, że robi to niezłe wrażenie, gdy cały Poznań zmienia się w obszar festiwalowy i to na trzy dni. Nawet w centrum handlowym co druga osoba przebrana była w jakiś Cosplay.

1

Czytaj dalej