Kategoria

Książki

Moda Wróżek cz.1

Witajcie!

Wiem, że ten blog umierał i zmartwychwstawał już kilka razy, jednak teraz mam zamiar utrzymać go przy życiu dodając często króciutkie wpisy i czasem coś dłuższego. Jak na razie mamy wakacyjną przerwę od Wróżek na kanale, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abym opowiadała Wam o nich trochę tutaj. Pamiętacie jak wieki temu, w filmie o Wróżkowych strojach wspomniałam, że uzupełnię go wpisem na blogu? Tak! Nie zapomniałam o tym!

.

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, wszystkie Nibylandzkie Wróżki mają swoje podstawowe stroje, w których zazwyczaj występują na ilustracjach. Czasem jednak przywdziewają coś niecodziennego, zazwyczaj na imprezy i ważne wydarzenia. Chciałabym przedstawić Wam kilka takich strojów.

.

Czytaj dalej

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to film, który podobnie jak seria o Harrym Potterze, powstanie na podstawie książki J. K. Rowling o tym samym tytule. Sama autorka zajmie się tutaj scenariuszem, natomiast za reżyserię weźmie się David Yates, który wyreżyserował cztery ostatnie części filmowej serii. Będzie to prequel przygód Harryego Pottera. fantastic-beasts-and-where-to-find-them-large (1)

Czytaj dalej