Archiwum

Marzec 2016

Lwia Straż

Ostatnio wspominałam na moim fanpage’u, że w dniach 19, 20, 28 oraz 29 marca w kinach Helios będzie można zobaczyć Króla lwa na dużym ekranie. Przy okazji projekcji przedpremierowo ukazany został również odcinek Lwiej Straży – nowego serialu animowanego, który premierę na kanale Disney Junior będzie miał 18 kwietnia.lwia_straz

Czytaj dalej

Metro – po 25 latach

Musical zapewne wszystkim dobrze znany choćby z nazwy, gdyż grany na deskach polskich teatrów już od 25 lat. Ja miałam okazję zobaczyć go po raz pierwszy dopiero 12 marca br. w Bielsku-Białej z okazji tejże rocznicy ćwierć wieku.

Wcześniej nie miałam zbytniej styczności z Metrem, więc oglądając go na żywo zdziwiłam się, jak dużo piosenek znałam już wcześniej, nie mając świadomości, że to właśnie z tego.

1450159239t5KfjDEG4TgWAhtN9x6FucjMOaPRm4

Czytaj dalej

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to film, który podobnie jak seria o Harrym Potterze, powstanie na podstawie książki J. K. Rowling o tym samym tytule. Sama autorka zajmie się tutaj scenariuszem, natomiast za reżyserię weźmie się David Yates, który wyreżyserował cztery ostatnie części filmowej serii. Będzie to prequel przygód Harryego Pottera. fantastic-beasts-and-where-to-find-them-large (1)

Czytaj dalej