D23 Expo: Dzień 1 cz.2 – Iniemamocni 2

Systematyczność w prowadzeniu bloga nie jest moją mocną stroną.

Tak czy inaczej wracamy co relacji z D23 Expo.

W pierwszy dzień o 14:30 (23:30 czasu polskiego) rozpoczął się Panel Animacji. Tam zapowiedziano wiele świetnych rzeczy, a między innymi…

.

.

Drugą część Iniemamocnych!

.

Ogłoszono, iż film pojawi się na ekranach kin w 2D i 3D 15 czerwca 2018 roku pod okiem reżysera Brada Birda. Ja mam wyjątkowy sentyment do tego reżysera, jeśli ktoś jeszcze nie wiem dlaczego, to zapraszam do obejrzenia mojego filmu o Easter Eggach.

.

Wiadomo również, że na pewno pojawi się w nim po raz kolejny Edna, którą wszyscy tak bardzo kochamy. Ekipa dubberów także pozostaje bez zmian, a wśród niej takie osobistości jak Samuel L. Jackson, który pojawił się na Expo!

.

.

Mimo tego, iż czekaliśmy na Iniemamocnych 2  14 lat, to akcja w nim będzie miała miejsce minutę po zakończeniu pierwszej części. Twórcy stwierdzili, że szkoda byłoby zmarnować tak ciekawe zakończenie, które równocześnie może stać się interesującym rozpoczęciem.

.

Na zakończenie pozostawię was ze słowami reżysera: “The family gets a new house that’s a cross between a dream house and a super lair.”

.

.

DisneyLady