D23 Expo: Dzień 1 cz.3 – Ralph Demolka 2

Kontynuując relację z Panelu Animacji, chciałabym wam opowiedzieć o jeszcze jednej kontynuacji, która została zapowiedziana, a mianowicie

 Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

.

.

Reżyserią zajmą się Rich Moore i Phil Johnston.

.

Póki co wiemy, że w filmie pojawi się nowa bohaterka Yesss (swoją drogą genialne imię) grana przez Taraji P. Henson, która będzie “algorytmem: sercem i duszą strony budującej trendy o nazwie Buzzaholic”. Weźmie ona Ralpha i Vandelopę w podróż po światowej sieci, zapowiada się to naprawdę obiecująco. W ciekawy sposób odwołuje się do tego, że w tych czasach nikt już nie chodzi na automaty, więc i akcja filmu została przeniesiona z wnętrza automatów do internetu.

.

Na D23 Expo pokazano klip zapowiadający film, w którym Vandelopa spotyka księżniczki Disney’a (każda z jej oryginalnym głosem w wersji angielskiej)! W klipie tym Ralph i Vandelopa trafią na stronę OhMyDisney.com, która wygląda jak Disneyland.

Znajdzie się tam wiele żartów związanych z Disney’em. Tak jak wspomniałam wcześniej, Vandelopa spotka księżniczki Disney’a, które będą strzeżone przez Stormtrooper’ów. Nawet C-3PO będzie miał tam swoje cameo.

.

Zapowiadając film, na scenie wystąpiły aktorki głosowe księżniczek, w tym: Paige O’Hara (Bella), Jodi Benson (Ariel), Linda Larkin (Jasmine), Anika Noni Rose (Tiana), Mandy Moore (Roszpunka), Irene Bedard (Pocahontas), Kelly MacDonald (Merida), Kristen Bell (Anna) oraz Auli’i Cravalho (Moana).

.

Niestety w internecie owego klipu nie da się jeszcze znaleźć, ale mam dla was kilka zdjęć:

.

.

Moim zdaniem to genialny pomysł i pewnego rodzaju hołd oddany filmom o księżniczkach.

A na koniec jeszcze taki mały żarcik od aktorek głosowych:

.

“I can’t understand her.” “She’s from the other studio.”
– księżniczki Disney’a o Meridzie.

.

Premiera odbędzie się  21 listopada 2018 roku.

.

DisneyLady