D23 Expo: Dzień 2 cz.4 – Pozostałe panele

Myślę, że przyjrzeliśmy się już wszystkim najważniejszym filmom animowanym i aktorskim zapowiedzianym na D23 Expo 2017. Tutaj macie całą oś czasu aż do 2019 roku. Natomiast teraz zapraszam na krótki przegląd dwóch innych paneli, które odbyły się drugiego dnia.

.

.

O godzinie 13:00 (22:00 czasu polskiego) rozpoczął się panel Level Up! Disney’s Video Games Showcase, który jako jedyny mogliśmy oglądać na żywo.

Zapowiedziano na nim pięć gier, czyli Star Wars Battlefront II, Star Wars: Jedi Challenges, Marvel Powers United VR, Marvel’s Spider-Man oraz Kingdom Hearts III!

.

.

Myślę, że Battlefronta II nikomu nie muszę przybliżać, premiera odbędzie się 17 listopada br.

.

Star Wars: Jedi Challenges będzie ciekawą wersją “holoszachów” na VR w świecie Gwiezdnych Wojen.

.

Marvel Powers United VR będziemy mogli wcielić się w jednego z superbohaterów z uniwersum Marvela, również na VR (w wersji multiplayer). Póki co wiadomo, że na pewno pojawią się tam takie postaci jak Rocket Racoon, Captain Marvel, Hulk, Ronan Oskarżyciel oraz Deadpool.

.

.

Marvel’s Spider-Man zapowiada się genialnie. Grafika, rozgrywka jak i wstępna fabuła zrobiły na mnie ogromne wrażenie, z pewnością będę chciała sięgnąć po nią po premierze, która odbędzie się w przyszłym roku na platformę PS4.

.

.

A na sam koniec Kingdom Hearts III, gdzie zapowiedziano nowy świat, do którego trafią Sora, Donald oraz Goofy, a mianowicie Toy Story. Wygląda to świetnie, zobaczcie sami.

Zapowiedziano również premierę na przyszły rok!

.

.

Z panelu Level Up! to by było na tyle. Natomiast o godzinie 15:00 (czyli o północy czasu polskiego) rozpoczął się panel Walt Disney Parks and Resorts gdzie przedstawiono plany stworzenia nowych atrakcji w parkach Disney’a. Niestety wszystko to dotyczy jedynie Stanów Zjednoczonych.

.

Między innymi pojawi się tam wiele atrakcji kosmicznych, na podstawie Gwiezdnych Wojen oraz Strażników Galaktyki. Poza tym również kraina tematyczna z Toy Story oraz Inside Out.

.

.

Jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia z drugiego dnia to by było na tyle.

Tym samym kończymy całą relację z D23 Expo 2017.

.

DisneyLady