Najświeższe informacje: Disney 2018

Wiem, że mega dawno się tu nie odzywałam, ale mam szczerą nadzieję, że w tym roku się to zmieni i dam radę dodawać co najmniej jeden wpis miesięcznie (a może i więcej!). Ah, te postanowienia noworoczne…

.

Na miłe rozpoczęcie roku mam dla was uzupełnienie mojego filmu, który jakiś czas temu się pojawił się na YouTube, więc jeśli jeszcze go nie widzieliście, to zapraszam:

.

.

Black Panther (14 luty)

.

Już niebawem, ponieważ za niecały miesiąc, premierę będzie miał Black Panther!
Główny bohater imieniem T’Challa (Chadwick Boseman), po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Civil War, powraca do rodzinnej Wakandy, by zostać królem po śmierci ojca. Jednak nie może być zbyt prosto, więc oczywiście pojawi się mroczny, stary wróg i Pantera będzie musiał zgromadzić swych sojuszników, by ocalić Wakandę.

.

Może fabuła nie zapowiada się zbyt oryginalnie, jednak Wakanda pokazana na zwiastunach wygląda przepięknie, więc wprost nie mogę się doczekać!

.

Solo: A Star Wars Story (25 maj)

.

Jeśli chodzi o Solo, to Disney opublikował oficjalny opis filmu:

.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i wyrusz w podróż razem z najbardziej czarującym draniem w galaktyce. W trakcie swoich podróży po najniebezpieczniejszych zakamarkach kryminalnego podziemia Han Solo pozna swojego przyszłego wspólnika Chewbaccę oraz nałogowego hazardzistę Lando Calrissiana i rozpocznie drogę, która zamieni go w jednego z najważniejszych bohaterów uniwersum “Gwiezdnych wojen”

.

Jednak zwiastuna jak nie było, tak nie ma, więc nadal się boję co z tego wyjdzie.

.

The Incredibles 2 (13 lipiec)

.

Tak jak już wiemy, fabuła drugiej części filmu rozpocznie się zaraz po zakończeniu pierwszej. Jednak to nie superbohaterowie będą tu najważniejsi, a sprawy rodzinne i dalsze próby połączenia zwykłego życia z super mocami.

Główną bohaterką ma się tu stać Elastyna, która rozpocznie swą prężnie rozwijającą się karierę zawodową, natomiast Pan Iniemamocny pozostanie w domu by zajmować się dziećmi.

Pojawić ma się również nowy złoczyńca, który rozpocznie genialną i niebezpieczną fabułę, a na dodatek nigdy wcześniej nie pojawił się w filmie.

.

A tak przy okazji, to czy wiedzieliście, że Brad Bird, reżyser pierwszej oraz drugiej części, podkłada również głosu Ednie?

.

Ant-Man and the Wasp (3 sierpień)

.

O tym filmie w sumie nie wiemy zbyt wiele, poza tym, że będzie miał miejsce pomiędzy Kapitanem Ameryką: Civil War, a Avengers: Infinity War.

I jeśli wierzyć plotkom, to jego polski tytuł będzie brzmieć Ant-Man i Osa, trochę strasznie.

.

Christopher Robin (3 sierpień)

.

Co prawda film nie otrzyma swej polskiej premiery, jednak wiemy tyle, że tutaj już dorosły Christopher Robin zgubił swą życiową drogę. Jego przyjaciele z dzieciństwa przedostaną się więc do naszego świata, aby przypomnieć mu o tym, jakim radosnym dzieckiem był kiedyś.

.

The Nutcracker and the Four Realms (2 listopad)

.

Jeśli chodzi o zbliżającego się Dziadka do Orzechów, to nie mamy żadnych nowych informacji, jednak jeśli jeszcze nie widzieliście, to mam dla was kilka zdjęć promocyjnych:

.

.

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (23 listopad)

.

Zaprezentowano nam również nową grafikę promocyjną Ralpha Demolki 2! Tego filmu chyba najbardziej nie mogę się doczekać ♥

.

Mary Poppins Returns (25 grudzień)

.

No i na sam koniec nowe zdjęcie z plany Mary Poppins!

.

Na zdjęciu widzimy Jane (Emily Mortimer), Johna (Nathanael Saleh), Annabel (Pixie Davies), Ellen (Julie Walters), Jacka (Lin-Manuel Miranda ♥), Georgie’ego (Joel Dawson) oraz oczywiście Mary Poppins (Emily Blunt). Wspaniała obsada!

 


 

Jeśli chodzi o ten rok, to już wszystko, jednak niebawem pojawi się wpis na temat tego, co już wiemy o produkcjach zapowiadanych na 2019!
Tak więc wyczekujcie!

.

DisneyLady