Moda Wróżek cz.1

Witajcie!

Wiem, że ten blog umierał i zmartwychwstawał już kilka razy, jednak teraz mam zamiar utrzymać go przy życiu dodając często króciutkie wpisy i czasem coś dłuższego. Jak na razie mamy wakacyjną przerwę od Wróżek na kanale, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abym opowiadała Wam o nich trochę tutaj. Pamiętacie jak wieki temu, w filmie o Wróżkowych strojach wspomniałam, że uzupełnię go wpisem na blogu? Tak! Nie zapomniałam o tym!

.

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, wszystkie Nibylandzkie Wróżki mają swoje podstawowe stroje, w których zazwyczaj występują na ilustracjach. Czasem jednak przywdziewają coś niecodziennego, zazwyczaj na imprezy i ważne wydarzenia. Chciałabym przedstawić Wam kilka takich strojów.

.

.

Na początek Różyczka, która chyba najczęściej się przebiera.

(Pamiętajcie, że klikając na ilustracje możecie im się lepiej przyjrzeć!)

.

Po lewej Różyczka i Pliska w swoim podstawowym stroju, a po prawej? W tle po raz kolejny Różyczka, jednak czy rozpoznacie kto znajduje się w centrum ilustracji? Piszcie w komentarzach.

.

.

.

Dalej kolejna wróżka, która uwielbia się przebierać, czyli Rani! Jak widzicie ma wiele różnych strojów, nawet jeden zimowy, a to i tak nie są wszystkie, w których mogliśmy ją zobaczyć.

.

.

.

Kolejna wróżka, to ktoś, kogo absolutnie nie mogło zabraknąć – Dzwoneczek! Mamy ją tutaj nawet w dwóch różnych piżamkach (górna prawa i dolna lewa ilustracja).

.

.

Na koniec dwie przepiękne sukienki Firy. Ta po prawej przypomina mi trochę arbuza, a Wam?

 


 

Dajcie znać jak podoba Wam się taka forma wpisu, z większą ilością ilustracji niż tekstu. Oczywiście jak sam tytuł wskazuje, mam dla Was przygotowanych jeszcze kilka niecodziennych wróżkowych strojów.
Myślałam również o pokazaniu Wam jak wyglądały zamysły koncepcyjne Dzwoneczka! Napiszcie który z tych postów chcielibyście zobaczyć jako pierwszy.
.

DisneyLady