Miraculous Ladybug – znów nadchodzi!

Tak, już wiemy, że kolejne odcinki polecą w polskiej telewizji od 11 kwietnia, czyli już za tydzień. Na pewno będziemy mogli zobaczyć odcinki od Darkblade (12) do Reflekta (19), co do ostatnich siedmiu nie mamy niestety żadnej pewności.

Ja osobiście nie wytrzymałam do premiery kolejnych odcinków w Polsce i obejrzałam już finał sezonu po francusku. Chcielibyście, żebym coś o tym napisała? O nowych postaciach, o Władcy Ciem, teoriach spiskowych itp. Czy raczej wolicie, żebym została przy takiej formie opisywania odcinków jak wcześniej. Piszcie w komentarzach.

Zastanawiałam się również, czy by nie wziąć pod lupę każdego odcinka po kolei i opisać błędy jakie się w nich pojawiły, zarówno logiczne jak i techniczne. To jednak zależy również od was, czy w ogóle byli byście zainteresowani takimi wpisami. Dajcie znać.

Tak czy inaczej, więcej o Biedronce i Czarnym Kocie pojawi się już wkrótce.

.

DisneyLady

 • Maria Skóra

  Ja wole żebyś napisała o tych odcinkach jak najszybciej. Z miłą chęcią poczytam o innych (może nowych dla mnie) teoriach. A w szczególności czekam na szczegółowe opisy odcinków. Najbardziej oczekuje opisu odcinka Jakady (dobrze napisałam?).
  A z tak z ciekawości który ship jest twoim zdaniem najlepszy. Ja jestem za MariChat.

 • AlexChat

  TAK I TAK :3!

 • Vetel

  Wow nie spodziewałam się, że oglądnęłaś francuskie odcinki. Pomysł z teoriami spiskowymi mi się osobiście nie podoba, jest tego mnóstwo w internecie, ale taki szczegółowy opis odcinków to fajny pomysł ;D

 • LunaWolf

  Nowe odcinki w moje urodzinki! :3 Tu pisze Cerise Wolf jak coś XD i chciałabym posty o teoriach spiskowych itp. xd błędy też mogą być ciekawe