Disney on Ice

Otrzymałam dziś SMSa z informacją, iż na poczcie mam do odbioru przesyłkę. Spodziewałam się dwóch rzeczy, jednak gdy okazało się, że to list, już wiedziałam…1

Nie mogło to być nic innego, jak bilet na tegoroczną rewię Disney on Ice!

Ja osobiście wybieram się na nią już trzeci rok z rzędu, tym razem będę miała okazję zobaczyć spektakl w Krakowie, 19 listopada o 14:30, oczywiście jak zwykle z pierwszego rzędu.

.

Ktoś z was wybiera się może na ten lub którykolwiek inny występ? Jeśli tak, to piszcie!

Bilety już w sprzedaży na stronie Alter Art Show.

2

Jeśli chodzi o poprzednie lata, to z obydwóch rewii mam nagrania z telefonu. Tą sprzed dwóch lat możecie zobaczyć na moim kanale na YouTubie, byłam nią chyba bardziej zachwycona, mimo iż obie były niezapomnianymi przeżyciami.

.

Na obu spektaklach pokazano cztery bajki.

W roku 2014 były to Mała syrenka, Piękna i Bestia, Zaplątani oraz oczywiście Frozen. Mi najbardziej do gustu przypadła Piękna i Bestia, natomiast Zaplątani jakoś zupełnie nie dały tyle wrażeń co bajka.

W roku 2015 natomiast przedstawiono nam na lodzie Piotrusia Pana, Króla lwa, a także ponownie Małą syrenkę i Frozen, jednak w trochę innym wydaniu. Piotruś Pan okazał się najlepszy, gdyż dwupoziomowa scena pozwoliła bohaterom latać. Natomiast Król lew był tak krótki, że ciężko cokolwiek o nim powiedzieć.

W tym roku natomiast przygotowano dla nas czternaście różnych bajek, trzydzieści piosenek oraz pięćdziesiąt postaci (nie zabraknie oczywiście Krainy lodu). Ciężko jest mi sobie jednak wyobrazić czternaście bajek, skoro w zeszłych latach na cztery potrzebowano około dwóch godziny. Szkoda by było, gdyby większość z bajek skończyła jak zeszłoroczny Król lew, w końcu liczy się jakość a nie ilość, prawda?

.

Cóż, zobaczymy jak to będzie już za pół roku. Możecie się spodziewać mojej videorelacji na kanale!

.

DisneyLady