Piękna i Bestia

Tydzień temu do internetu trafił pierwszy polski zwiastun aktorskiej Pięknej i Bestii. Przyjrzymy się trochę bliżej temu filmowi.

belle-2-horz

Szczerze mówiąc, to trochę się boję jak to wyjdzie, ponieważ można tu schrzanić sporo rzeczy, a po pierwszych plakatach promocyjnych widać, że twórcy są na dobrej drodze.

Jak na razie wszystkie te plakaty to kiepskie komputerowe zlepki stroju Belli z twarzą Emmy Watson. Co do aktorki również nie jestem do końca przekonana, ponieważ w moim mniemaniu nie gra ona zbyt dobrze.

.

Podobnie jak w przypadku Księgi dżungli, będziemy tu mieli przez większość czasu do czynienia z jedną aktorką i masą komputerowego wyposażenia domu, zamiast zwierząt. Czy to sprawdziło się w przypadku tego poprzedniego filmu? Może i tak, ale poza efektami specjalnymi nie było tam w zasadzie nic.

Co do traileru, to pokazali nam zaledwie kilka miejsc w pałacu Bestii, różę i kawałek twarzy Emmy Watson. W dalszym ciągu jest to jednak więcej, niż but i motyl na pierwszym zwiastunie aktorskiego Kopciuszka.

.

Żeby jednak nie czepiać się wszystkiego, przyznam, że już na tym etapie bardzo spodobała mi się muzyka. Oby tak dalej.

Obsada (poza Emmą Watson) również zapowiada się nie najgorzej. W jej skład wchodzić będą:

3

Jakiś rok temu po internecie krążyła plotka, że Lumière’a ma zagrać Tom Hiddleston, co było całkiem prawdopodobne po jego świetnej roli w Dzwoneczku i tajemnicy piratów. Niestety, jednak Ewan McGregor również nieźle na niego pasuje.

.

Światowa premiera filmu odbędzie się 16 marca 2017 roku, w polskich kinach będziemy go mogli zobaczyć już dzień później.


A jakie są wasze odczucia po pierwszym trailerze?

Cieszycie się na ten film czy niespecjalnie? Piszcie w komentarzach!

.

Natomiast co do filmu na YT, to powinien pojawić się w tym tygodniu. Przepraszam za opóźnienia.

.

DisneyLady